Hayat Panel Pandemi Dönemi İçinde Sizlere Uygun Fiyatlarla İçinize Su Serpiyor
Opencart 3.x Genel Market Teması

Opencart 3.x Genel Market Teması

Opencart market teması firmamıza yakışır bir şekilde profesyonel ekibimiz tarafından kodlanmış bir temadır. Hoş ve çekici olan bu temanın bir çok özelliğini kullanarak kendi web sitenizi ürün satışına hazır bir hale getirebilirsiniz. Opencart market temasının alanında en iyi temalardan biri olduğunu öne sürmekteyiz bu sektörde bu temayı kullandığınız takdirde kitlenize karşı güvenilir bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Opencart market teması isminden anlaşıldığı gibi modaya dair her ürünü satabilir bunları kategorilendirmeye kalkarsak Gida vs. çoğaltılabilen bir çok kategorideki ürünlerin satışında kullanabilirsiniz. Opencart market temasını aldığınız takdirde site içi seo optimizasyonunu, kurulumunu, tek sayfa ödeme modülünü sizlere ücretsiz olarak kurmaktayız ve satış sonrası sorunsuz destek vermekteyiz.

Opencart market temasının tema admin paneli her e­ticaret sitesi sahibinin istediği türden kolay kullanımlı ve siteye bakınca sitenin her bölümünü düzenleyebileceğiniz türden bir tema admin paneli vardır. Admin panelinde ve temadaki sıkıntılarınızı destek bölümünden veya iletişim adreslerimizden bize ulaşarak dile getirebilirsiniz. Temayı aldıktan sonra her konuda sıkıntızda bize başvurabilirsiniz müşteri memnuniyeti bizde başta gelmektedir.

Bilgi              : AÇIK KAYNAK

 Kdv Hariç:   : 150,00TL

Bilgi              : AÇIK KAYNAK

 Kdv Hariç:   : 500,00TL

Bugün işletmeniz için en iyi hizmeti alın.

Tüm ihtiyaçlarınız için buradayız.

İletişim